Чесні вибори

Ukrainian Banner Network
главная | манифест | гостевая книга | Написать письмо

В Україні готуються провокації проти найбільш рейтингових політиків!

“Москвичи” наконец-то добрались в Киев, но здесь их не полюбили.

Гладчук хоче перетворити Київ на політичний смітник!

Rated by PING

   Гладчук хоче перетворити Київ на політичний смітник!

   Скандальновідомий діяч Вадік Гладчук знову намагається зробити собі ім`я брудними методами. Його намагання підтримує ще декілька невдах — Григорій Суркіс, Віктор Медведчук.
   Цікаво, що фінансування всіх акцій здійснюється безпосередньо через УНКМО. Так на останній пікет, який організовувся Гладчуком людей зібрало обласне відділення УНКМО (голова — колишній водій Ряльки, а тепер його заступник Вадим Точений). Ще одна структура через яку Медведчук використовує бюджетні гроші на боротьбу з Омельченко це, так званий, “Молодіжний антикорупційний комітет”, який очолює Олександр Лялька. Останній вже проходить як співучасник по декількох кримінальних справах пов”язаних з відмиванням бюджетних коштів. За офіційним бюджетом УНКМО на цей комітет вже виділено майже 1 000 000 грн. Ці гроші витрачаються на брудні ПР-кампанії, що організовуються УНКМо з метою угодити Віктору Медведчуку. Гладчук вже двічі не виконував програми на які брав по півсотні тисяч гривень. Однак Медведчук підтримує всіх, хто готовий за гроші продати рідну матір. Саме тут проявив себе Гладчук. Йому й надалі продовжує УНКМО надавати фінансування. Для тих, хто не знає далі невеличка довідка про Гладчука.
   А почав він свою діяльність зі скандалу з Ліберальною партією Щербаня. Звідти його ледве здихалися — він обіцяв усіх там отруїти. Скандальний характер став причиною і його сварки з Ліберально-Демократичною партією України, куди він незабаром вступив. Після цього, він врешті решт опинився сам на сам, назвався “Молодь-надія України” і почав пікетувати усіх підряд.
   Однак поспілкуватися з кимось все ж хотілося — і так далі в його послужному списку з”явилися членство і скандали в НРУ, УНР, потім знову НРУ. Умудрився Гладчук висуватися в ради різних рівнів і навіть на мера – завжди з скандалами і прольотами. І у всіх він просив гроші — уявляючи себе таким от рекетиром від політики.
   Останні 2 роки Гладчук почав боротися з СДПУ (о) – пікетував, боровся з олігархами, навіть закопував чучело Суркіса. Але Гладчука вирішили не закопувати, а взяти на гачок. Зробити це доручили ще одній людині – боротьбу з якою Гладчук проголосив справою свого життя. Володя Рябіка – ім`я, що найчастіше пов`язують зі словами корупція та розкрадання бюджетних коштів. Користуючись наївністю Гладчука, Рябіка втяг його в орбіту свого впливу і Гладчук переорієнтувався. За відкритою інформцією УНКМО, не член цієї організації Гладчук, що не мав структур і жодних досягнень крім пікетів отримав від УНКОМо близько півмільйона гривень, які пішли на організацію різноманітних політичних прожектів. Найвідоміше з них це шоу “Вибори на Майдані”, що проводилися за бюджетні кошти і на яких завжди перемогу здобувало СДПУ(о). Взагалі Гладчук не гнушався брати гроші у всіх, хоча розуміючи, що таке Гладчук, мало, хто наймав Гладчука. Сьогодні у Вадіка вже немає такої свободи вибору. Присівши на фінансування УНКМО і вимушений віддавати ці гроші (за законами встановленими Рябікою) 10%, а той й 20% з отриманої суми мають віддаватися йому у вигляді готівки він став об`єктом потенційної перевірки з боку КРУ. Управління вже має всі підстави відкрити на Гладчука кримінальну справу за розкрадання бюджених коштів в особливо великих розмірах. Цікаво, що раніше Гладчук отримував невеликі суми від Управління у справах сім`ї та молоді КМДА, що очолюєтьься рухівцем Олександром Куликом та навіть соціальними службами для молоді. Але після скандалів з їх нецільовим використанням фінансування припинили, а справи зам`яли. Протягом усього часу своєї діяльності Гладчук намагався втертися в довір`я до Олександра Омельченка (приходив під Стіни Київради вітати з Новим Роком, дарував Торти на День народження і навіть зняв свою кандидатуру під час мерських виборів на користь Омельченка). Ті, хто добре знають Вадима Гладчука пояснювали таку його активність намаганням засвітитися. Але коли Сан Санич не оцінив любов Гладчука — Вадик хотів отримати в обмін у свою властність приміщення в центрі, то затаїв глибоко в душі образу.
   Сьогодні, коли ображений Віктор Медведчук і ображенний Вадим Гладчук найшли собі спільного ворога у Вадіка з`явилася прекрасна можливість засвітитися. За інформацію з кіл наближених до Суркіса, Гриша планує давати Гладчуку гроші ще принаймні протягом трьох місяців. А проведення мітингів це недешева справа.
   Сам по собі Гладчук голопуза мілкота, яка охрім харчання в мікрофон та понурого приреченого стояння під КМДА нічого зробити не може.

   Громадський комітет “Чесні вибори”
PENTA © 2002